Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Konferencje

Konferencje >> wielkopolskie

Prognozowanie - Zarządzanie Procesem Prognostycznym

Nazwa: Prognozowanie - Zarządzanie Procesem Prognostycznym
Typ konferencji: warsztaty/szkolenia
Organizator: MPM Productivity Management Sp. z o.o.
Adres: Siedziba: ul. Winiary 16/10 60-665 Poznań Korespondencja: os. Na Murawie 13/2A 61-655 Poznań
Osoba kontaktowa: Dagmara Kopacka
Tematyka: Logistyka,

Terminy

Termin rozpoczęcia: 2010-05-13
Termin zakończenia: 2010-05-14

Miejsce konferencji

Nazwa obiektu: Hotel Blues
Pełny adres: ul.Prusimska 7
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Opis:

Cykl szkoleniowy „Prognozowanie i Zarządzanie Popytem” obejmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące prognozowania w przedsiębiorstwie – jako części zintegrowanego systemu planistycznego w łańcuchu dostaw. Poruszane tematy omawiają zasady prawidłowego budowania prognoz i zarządzania prognozą. Ze względu na znaczny rozmiar materiału, cykl składa się z dwu szkoleń: części pierwszej „Fundamenty Prognozowania” oraz części drugiej „Zarządzanie Procesem Prognostycznym”.

Szkolenie „Zarządzanie Procesem Prognostycznym” ugruntowuje wiedzę i rozwija techniki przedstawione w części pierwszej „Fundamenty Prognozowania” oraz przekazuje wiedzę dedykowaną osobom odpowiedzialnym za zarządzanie procesem prognozowania, dotyczącą projektowania procesu prognostycznego oraz zarządzania nim zgodnie z najlepszymi światowymi praktykami.

Przedstawione są metody wyboru priorytetów w prognozowaniu, tak aby czas i zasoby zaangażowane w prognozowanie były wydajnie wykorzystywane. Prezentowane są najlepsze praktyki w projektowaniu i wdrażaniu efektywnego procesu prognostycznego z uwzględnieniem ról, obowiązków i kompetencji, sposobu pomiaru wyników i ustalania celów, kalendarza, tak aby uczestnicy po szkoleniu gotowi byli do zidentyfikowania obszarów wymagających usprawnień oraz wdrażania ulepszeń w procesie prognostycznym w swojej firmie.

Poruszamy temat doboru właściwych technik prognostycznych w różnych fazach życia produktu oraz zagadnienia związane z korygowaniem prognoz.

Jako uzupełnienie palety technik prognostycznych przedstawione są zaawansowane metody celujące w aktywne zarządzanie popytem (Demand Management), integrację łańcucha dostaw (CPFR®) oraz szczegółowe techniki zarządzania zamiennikami, popytem sporadycznym oraz popytem przetargowym. Metody ilustrowane są przykładami z wdrożeń – studiami przypadków.

Szkolenie jest skierowane do kierowników logistyki, supply chain, marketingu i sprzedaży, analityków sprzedaży oraz wszystkich osób zaangażowanych w firmie w projektowanie, wdrażanie i usprawnianie procesu planowania sprzedaży oraz osób pragnących rozwijać swoje umiejętności prognostyczne.

Więcej na stronie www.mpm24.com

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy