Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Konferencje

Konferencje >> mazowieckie

Wykonywanie nowych zadań zapewniania przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych

Nazwa: Wykonywanie nowych zadań zapewniania przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych
Koszt: powyżej 1000 zł
Typ konferencji: warsztaty/szkolenia
Organizator: Centrum Szkoleń ABI
Adres: Al. Jana Pawła II 34, Warszawa
Tematyka: Ekonomia, Informatyka, Nauki techniczne, Prawo,

Terminy

Termin rozpoczęcia: 2016-05-12
Termin zakończenia: 2016-05-13

Miejsce konferencji

Nazwa obiektu: ENSI
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Opis:

Warsztaty ABI Wykonywanie nowych zadań zapewniania przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych – skierowane są do osób pełniących funkcję ABI od dłuższego czasu i posiadających doświadczenie w dziedzinie ochrony danych osobowych.

Warsztaty te mają na celu przygotowanie do wykonywania nowych zadań ABI określonych w nowelizacji ustawy o ochronie danych osobowych z 7 listopada 2014 r., w tym: sprawdzanie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami, nadzorowanie opracowania i aktualizowania dokumentacji przetwarzania danych oraz przestrzegania zasad w niej określonych, prowadzenie rejestru zbiorów danych przetwarzanych przez ADO.

Ideą warsztatów jest również wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz skonsultowanie z ekspertami ENSI stosowanych w Państwa organizacjach rozwiązań, dotyczących ochrony danych osobowych.

Program Warsztatów został opracowany przez Prezesa ENSI, p. Macieja Byczkowskiego, który brał udział w przygotowywaniu nowelizacji ustawy o ochronie danych osobowych w zakresie nowego statusu ABI oraz rozporządzeń wykonawczych w zakresie wykonywania zadań ABI.

Pan Maciej Byczkowski, prowadzący warsztaty, jest specjalistą – praktykiem posiadającym ponad 17-letnie doświadczenie w przygotowywaniu organizacji do wypełnienia wymogów ustawy o ochronie danych osobowych oraz w prowadzeniu szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych. Prowadzący pełni funkcję ABI w podmiotach różnych branży w Polsce – w ramach outsourcingu.

Od 2004 r. w warsztatach ENSI (otwartych i zamkniętych) organizowanych w tej tematyce wzięło udział ponad 1000 osób.

Obecnie na rynku można znaleźć ogromną liczbę szkoleń z zakresu danych osobowych. Wiele z nich, prowadzonych jest przez teoretyków lub osoby, które jedynie zapoznały się z ustawą o ochronie danych osobowych lub przeczytały o jej nowelizacji, bez zrozumienia istoty zmian. Taka sytuacja prowadzi to przekazywania zafałszowanych i błędnych informacji związanych z wykonywaniem nowych zadań ABI, co skutkuje dezorientacją i niepokoi ADO oraz osoby, które pełnią funkcję ABI.

Wiedza teoretyczna to za mało, żeby przekazać rzetelną wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych, zwłaszcza w zakresie wykonywania zadań ABI po deregulacji.

Podczas warsztatów, nasi eksperci-praktycy podzielą się z Państwem wiedzą ekspercką, popartą 17-letnim doświadczeniem. Udział w warsztatach zagwarantuje Państwu otrzymanie najważniejszych, rzetelnych informacji z zakresu ochrony danych osobowych oraz przedstawienia praktycznego podejścia do tematu.

Nieliczne grupy uczestników podczas warsztatów, gwarantują skuteczną naukę oraz swobodną wymianę doświadczeń, jak również merytoryczne i przydatne dyskusje.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy