Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Konferencje

Konferencje >> lubelskie

Myśleć Jak Milionerzy 2008 - Lublin

Nazwa: Myśleć Jak Milionerzy 2008 - Lublin
Koszt: do 200 zł
Ilość punktów KBN: 99
Typ konferencji: konferencja
Organizator: Fundacja Kamil Cebulski Business Education
Adres: ul. Spokojna 14 28-300 Jędrzejów
Tematyka: Ekonomia, Psychologia,

Terminy

Termin rozpoczęcia: 2008-09-28
Termin zakończenia: 2008-09-28

Miejsce konferencji

Nazwa obiektu: Miejsce podamy wkrótce
Miasto: Lublin
Województwo: lubelskie

Opis:

Celem imprezy jest przedstawienie sposobu myślenia bogatych ludzi. Słowo bogaty oznacza "dotknięty przez boga" i nie ma nic wspólnego z majątkiem. Dawniej słowem bogaty określano ludzi szczęśliwych, potrafiących tak dobrze zarządzać swoim życiem, że zaspokajali swoje wszystkie potrzeby. Potrzeby materialne - a więc mieszkali w takim domu jaki chcieli i jedli to co chcieli, oraz potrzeby niematerialne. Posiadali szczęśliwe rodziny, udzielali się towarzysko i charytatywnie, mieli wolny czas na realizowanie swoich pasji i rozwijanie swojego umysłu.

Podczas konferencji będziesz miał okazję spotkać wielu bogatych ludzi. Opowiedzą oni o swojej drodze do sukcesu. Powiedzą o swoim sposobie myślenia i działania, który to sposób doprowadził ich do miejsca w którym są teraz. Opowiedzą oni swoją historię, powiedzą o tym co im najbardziej przeszkadzało i co im pomogło. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, a czym się nie przejmować. Bogaci ludzie to ci, którzy zaspokajają wszystkie swoje przyziemne potrzeby, a podczas konferencji zaspokajają ostatnią - pomagają innym również stać się bogatymi ludźmi.

Konferencja jest skierowana do ludzi, którzy nie chcą prowadzić przeciętnego życia, ale wykrzesać z niego tyle ile się da. Do ludzi niezadowolonych z życia, do ludzi, których nie bawi perspektywa 30 letniej pracy za grosze i jeszcze mniejszej emerytury. Do ludzi, którzy podświadomie czują, że nie są przeciętni i stać ich na więcej!

Największy nacisk podczas konferencji położyliśmy na przedsiębiorczość i prowadzenie swojej firmy, dlatego też konferencja jest skierowana do ludzi, którzy pragną otworzyć swoją firmę, lub już ją mają i pragną poznać doświadczenia innych przedsiębiorców podczas stawiania przez nich pierwszych kroków.

Konferencja jest dla ludzi, którzy pragną się rozwijać i interesują ich poruszane tematy. A tych będziemy poruszać bardzo wiele - od rozważań teologicznych, religijnych, przez tematy związane z umiejętnościami jak szybkie czytanie, czy czytanie przepisów prawa, aż po konkretne historie z życia ludzi, którzy odnieśli sukces.

Pogram Spotkania LUBLIN 28 WRZESIEN 2008

 Paweł Biedrzycki

Złota zasada inwestowania - Gwarancja zysku na każdym rynku Prezentacja poświęcona najważniejszej zasadzie inwestowania, która pozwala czerpać zyski z każdego rodzaju inwestycji. Prosta reguła niemalże gwarantująca zyski, a mimo to rzadko stosowana nawet przez najbardziej doświadczonych inwestorów. Poznaj tę zasadę, zacznij ją stosować i osiągnij sukces finansowy!

Janusz Maruszewski

Fundamenty sukcesu w e-biznesie na przykładzie StrefaInwestorow.pl Przedsiębiorcą jesteś 24H na dobę - bez przerwy, a zwłaszcza w internecie. Jak powstała StrefaInwestorow.pl i dlaczego oraz w jaki sposób odniosła e-biznesowy sukces?

Grzegorz Szczerba

Cierpliwość w biznesie - ważna cecha przedsiębiorcy. Na pewno słyszałeś powiedzenie, że nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Jeden krok to jednak za mało a w dłuższej podróży potrzeba dużo cierpliwości. Opowiem o tym jak przetrwać pierwsze lata w swojej firmie

Magdalena Bienia

MLM - dlaczego i dla kogo to dobry biznes Na szkoleniu poznasz zalety i wady pracy w systemie marketingu wielopoziomowego. Dowiesz się jakie przeszkody możesz napotkać na swojej drodze, jak sobie z nimi poradzić oraz poznasz prosty klucz do sukcesu. Wszystko z życia i 4 - letniego doświadczenia w biznesie (prowadzącej) wzięte.

Kamil Cebulski

Nie szukaj pomocy tylko jej udzielaj. Prezentacja na temat umiejętności inicjowania zdarzeń gospdoarczych czyli o spojrzeniu na odpowiedzialność, moralność, cel i misję w biznesie z zupełnie innej strony.Sprawy Organizacyjne

Konferencja jest organizowana w 16 miastach w całej Polsce. Na każdej z nich wystąpi 5-6 prelegentów. Dokładne miejsca konferencji zostaną przesłane mailem na kilka dni przed konferencją. Koszt udziału w jednej konferencji wynosi 47 zł, natomiast za 67 zł możesz pojawić się na ilu chcesz konferencjach. Każda konferencja rozpoczyna się o godzinie 13.00, a kończy około 20.00. Proponujemy jednak zaplanować sobie cały wieczór, gdyż zapraszamy wszystkich po konferencji na współną kolację, aby kontynuować rozmowy o biznesie.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy