Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe >> wielkopolskie

MPM Productivity Management Sp. z o.o.

Nazwa: MPM Productivity Management Sp. z o.o.
Ulica: os. Na Murawie 13/2A
Miasto: 61-655 Poznań
Tel: 061/82-09-267
Fax: 061/82-09-464
Standard obiektu:

Profil działalności:

  • rozwój osobisty,
  • szkolenia branżowe,
  • zarządzanie,
  • zarządzanie jakością,

Opis:

MPM Productivity Management Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-konsultingowa, specjalizująca się w doradztwie i szkoleniach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania produkcją i logistyką w procesie tworzenia wartości dodanej. Firma istnieje od 11 lat i współpracuje obecnie z 7 konsultantami.

Od stycznia 2009 r. MPM Productivity Management jest pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym przedstawicielem amerykańskiego stowarzyszenia APICS (The Association for Operations Management) jako AEP (Authorized Educational Provider), czyli autoryzowany dostawca wiedzy firmowanej przez tę instytucję.

Oferta MPM Productivity Management Sp. z o.o. obejmuje szeroki zakres usług w ramach kilku głównych obszarów merytorycznych:
• Certyfikacja w Zarządzaniu Produkcją i Zapasami wg standardów APICS – Certified in Production and Inventory Management (CPIM): Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty (BSCM), Nadrzędne Planowanie Zasobów (MPR), Szczegółowe Planowanie i Harmonogramowanie (DSP), Wykonanie i Kontrola Operacji – Harmonogramowanie Produkcji (ECO), Strategiczne Zarządzanie Zasobami (SMR);
• Profesjonalne Zarządzanie Zakupami (PPM): Operacyjne Zarządzanie Zakupami (PPO), Strategiczne Zarządzanie Zakupami (PPS);
• Prognozowanie i Zarządzanie Popytem – Forecasting and Demand Management (FCST);
• Koordynator Total Productive Maintenance (TPM).
• Lean Manufacturing

Autorskimi rozwiązaniami firmy są programy FCST, TPM, PPM oraz MPM Strategy, cykl zamkniętych warsztatów dostosowanych do specyfiki klienta, którego celem jest przełamanie barier w komunikacji między działami organizacji, a tym samym osiągnięcie najwyższej produktywności.

Filozofią działania MPM Productivity Management Sp. z o.o. jest wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu oraz trwałe relacje z klientami, oparte na otwartości i prawdzie. Firma dąży do ciągłego doskonalenia pracy swoich klientów, eliminacji marnotrawstwa i nieustannego podnoszenia produktywności. Najważniejszą wartością, jaką firma kieruje się w swoim działaniu jest koncentracja na potrzebach klienta, a także odpowiedzialność konsultantów za jakość i efekty realizowanych projektów. MPM Productivity Management Sp. z o.o. jest członkiem założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Do grona klientów firmy należą międzynarodowe koncerny oraz duże i średnie przedsiębiorstwa z Polski, m.in.: Bridgestone Poland, ERSI/Ergomoulds, Hispano-Suiza Polska, Kimball Electronics Poland, Lincoln Electric Bester, Maspex, Oriflame Products Poland, ORLEN OIL, Philips, Polpharma, Reckitt Benckiser, US Pharmacia, W.Kruk. Więcej informacji: www.mpm24.com

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy