Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe >> opolskie

LUC - CE CONSULTING

Nazwa: LUC - CE CONSULTING
Ulica: ul. Robotnicza 20
Miasto: 45-352 Opole
Tel: (0) 604 380 091
Fax: 077 442 68 90
e-mail: luc@luc.pl
Standard obiektu:

Profil działalności:

  • inne,
  • unia europejska,
  • zarządzanie jakością,

Opis:

Od chwili wejścia do Unii Europejskiej, obowiązują w Polsce nowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa produktów. Dotyczą one zarówno producentów jak i importerów i inne podmioty uczestniczące w łańcuchu dystrybucji. Jednym z nowych wymogów dla niektórych grup produktów jest obowiązkowe stosowanie oznakowania CE. Dzięki spełnieniu podstawowych wymagań związanych z oznakowaniem CE, polscy przedsiębiorcy mogą, bez dodatkowych ograniczeń, oferować swoje wyroby w Polsce i we wszystkich krajach Wspólnoty Europejskiej.
Nasza firma pragnie pomóc Państwu w spełnieniu tych wymagań i oznaczeniu wyrobów oznakowaniem CE. W tym celu dostarczamy Państwu szeroką wiedzę, praktyczne umiejętności i znakomite narzędzia ułatwiające spełnienie wymagań oznakowania CE.
Firma LUC - CE CONSULTING została założona w Polsce jako partner austriackiej firmy IBF-Automatisierungs- und Sicherheitstechnik GmbH & Co KEG (www.ibf.at), zajmującej się od 1994r. doradztwem w zakresie oznaczania maszyn i urządzeń oznaczeniem CE oraz rozwojem oprogramowania komputerowego Safexpert, wspomagającego nadawanie oznakowania CE.

Podstawą sukcesu jaki osiągnęła firma IBF na rynkach europejskich jest filozofia naszej działalności, którą najlepiej oddaje niemiecki zwrot "Hilfe zur Selbsthilfe". oznacza to, że:
Celem naszej działalności jest przygotowanie klientów do tego, aby w możliwie najkrótszym czasie, potrafili samodzielnie oznaczać swoje wyroby oznaczeniem CE.
W zakresie oznaczania maszyn i urządzeń oznakowaniem CE ważne jest, aby na bieżąco śledzić nowości i aktualizacje polskiego i unijnego prawa. Tą działalnością zajmuje się właśnie LUC - CE CONSULTING we współpracy z firmą IBF. Dzięki tej współpracy oferujemy naszym klientom godny zaufania serwis informacyjny (CE-InfoService), dzięki któremu będziemy informować Państwa o wszelkich zmianach w systemie prawnym. W ten sposób chcemy podjąć z Państwem długookresową współpracę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy