Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe >> mazowieckie

Quest Change Managers sp. z o.o.

Nazwa: Quest Change Managers sp. z o.o.
Ulica: Okopowa 56 lok. 40
Miasto: 02-042 Warszawa
Tel: 224099333
Standard obiektu:

Profil działalności:

 • finanse,
 • inne,
 • marketing,
 • rozwój osobisty,
 • sprzedaż,
 • szkolenia branżowe,
 • zarządzanie,
 • zasoby ludzkie,

Opis:

Jesteśmy zespołem wdrożeniowym. Reprezentujemy unikalny w Polsce standard konsultingowy, polegający na asystowaniu we wdrażaniu nowych strategii, mechanizmów i narzędzi lub - na życzenie klienta - przyjmujemy rolę Agenta Zmian (Change Agent), zarządzającego procesem wdrożeniowym.
Fundamentem naszego systemu wartości jest rzeczywisty sukces naszego Klienta - nasz sukces jest wyłącznie jego funkcją.
Wprowadzamy firmę i jej kadrę w świat wykorzystywania zmian w celu budowania wysokiej konkurencyjności. Ludzie boją się zmian - my do zmian zachęcamy, inicjujemy je.
Inspirujemy i uruchamiamy wewnętrzne zasoby oraz potencjał menedżerów i pracowników organizacji. Wprowadzamy firmę w świat innego niż standardowe myślenia o rozwoju, a także do korzystania z adekwatnych do warunków gospodarki wysokokonkurencyjnej i sprawdzonych w krajach wysoko rozwiniętych nowoczesnych mechanizmów i narzędzi, których jesteśmy prekursorami w Polsce: Sprzedaży Transformacyjnej IV Generacji, Procesów Sprzedaży, Algorytmów Komunikacji oraz mechanizmów Zawodowych Negocjacji...
Jesteśmy prekursorami w Polsce transformacyjnego modelu wdrażania zmian strategicznych. Posiadamy doświadczenie (zagraniczne i krajowe) we wdrażaniu kompleksowego Procesu Transformacji firmy, prowadzącego do zasadniczego podniesienia konkurencyjności, opartego na synergii zespołu elementów, którymi klient sam potrafi zarządzać. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które w Polsce specjalizują się w tym zagadnieniu.
Nie jesteśmy „producentem raportów i analiz". Przygotowujemy kadrę do samodzielnych działań, a następnie współuczestniczymy z nią w procesie wdrażania wniosków i planów wynikających z analiz i wspólnie wygenerowanych pomysłów.
Jesteśmy postrzegani przez klienta jako dobrze zwracająca się inwestycja - nie jako koszt. Nie jesteśmy kosztem dla naszego klienta. Budujemy siłę zespołu Organizacji klienta w taki sposób, aby samodzielnie mógł rozwijać firmę i jej konkretne obszary z użyciem nowoczesnych mechanizmów i narzędzi menedżerskich i biznesowych.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

 • doskonałą formę reklamy
 • dotarcie do idealnej grupy docelowej
 • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy