Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe >> mazowieckie

Mazowieckie Centrum Szkolen

Nazwa: Mazowieckie Centrum Szkolen
Ulica: czerska 14
Miasto: 00-732 Warszawa
Tel: 228395599
Standard obiektu:

Profil działalności:

  • rozwój osobisty,
  • szkolenia branżowe,
  • zasoby ludzkie,

Opis:

Jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku zajmujących się rozwojem pracowników. Doradzamy, szkolimy oraz wspólnie z naszymi Klientami realizujemy takie działania, które w najbardziej efektywny sposób wpływają na rozbudzanie potencjału drzemiącego w każdym pracowniku. Co nas wyróżnia? Fakt, że nasze działania (w tym także szkolenia sprzedażowe) realizujemy w ramach dwóch ścieżek: klasycznej i autorskiej.
Będąc zespołem ekspertów, którzy do swojej codziennej pracy podchodzą w pełni odpowiedzialnie - zapraszamy do uczestnictwa w cyklach spotkań ukierunkowanych nie tylko na rozwój osobisty, ale również zwiększanie kompetencji zawodowych. Ofertę tych wyjątkowych treningów oparliśmy na pięciu podstawowych filarach. Są to obszary tematyczne w szczególny sposób uczestniczące i decydujące o biznesowej codzienności. Właśnie dlatego nasi Klienci mogą zdecydować się na udział w:
• szkoleniach menadżerskich,
• szkoleniach efektywnościowych;
• szkoleniach sprzedażowych,
• kursach w zakresie obsługi klientów
• szkoleniach HRowych .
Fundusze
Posiadamy doświadczenie we współpracy z wieloma Instytucjami Wdrażającymi na terenie całego kraju. Wierzymy w siłę współpracy i komunikacji między nami a Klientem oraz instytucjami Wdrażającymi i czujemy, że zrozumienie siebie jest jednym z kluczowych czynników powodzenia projektu. Zasada ta obejmuje również samo pisanie projektów unijnych – wsparcie, które także proponujemy Klientom.
Wszystkim oferujemy wysokiej jakości kompleksowe rozwiązania przeznaczone zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Są to nie tylko konkretne działania naszych ekspertów pomagające skorzystać z dotacji 2014-2020 stanowiących nową perspektywę rozwoju, ale również rozbudowana oferta, którą tworzą szkolenia dofinansowane ze środków UE - ukierunkowane m.in. na rozwój indywidualnych kompetencji zawodowych.
Wsparcie biznesu
Działamy na rzecz rozwoju całej organizacji, ponieważ wierzymy, że zapewnienie kompleksowego wsparcia jest najlepszą drogą do podniesienia ich efektywności i pozycji rynkowej. Proponowane przez nas rozwiązania przygotowujemy z dbałością zarówno o indywidualne, jak i grupowe potrzeby i zrealizujemy je na najwyższym poziomie. Zajmujemy się coachingiem, tajemniczym klientem, analiza Extended DISC.
Projekty
Realizowane przez nas projekty mają na celu podnieść kompetencje zawodowe naszych Klientów oraz zadbać o rozwój osobisty.
Zrealizowaliśmy gro projektów rozwojowych, dzięki którym posiedliśmy bezcenny know-how, którym z powodzeniem mogliśmy i możemy dalej dzielić się z naszymi Klientami oraz z sukcesem prowadzić projekty szkoleniowe, które nam powierzyli.
Dzięki długoletniej praktyce we współpracy przy wdrażaniu projektów z jednostkami wdrażającymi możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.
Jesteśmy w stanie określić realne zagrożenia i ryzyka każdego projektu i wiemy, jak pokierować projektem w sytuacjach awaryjnych.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy