Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe >> mazowieckie

Inwestycje Alternatywne

Nazwa: Inwestycje Alternatywne
Ulica: Pl. Piłsudskiego 3
Miasto: 00-078 Warszawa
Tel: (022) 44 90 128
Fax: (022) 44 90 128
Standard obiektu:

Profil działalności:

  • finanse,
  • inne,
  • rozwój osobisty,

Opis:

Jesteśmy polskim portalem internetowym obejmującym szerokie spektrum zagadnień związanych z inwestycjami alternatywnymi. Nasze publikacje (artykuły, raporty, komentarze i wywiady) poruszają kwestie związane z tymi specyficznymi klasami aktywów, jak również z powiązanymi zagadnieniami z zakresu tradycyjnych finansów. Ze względu na charakterystykę niektórych instrumentów, często o awangardowym charakterze, chętnie podążamy za nowinkami finansowymi. Tym się zajmujemy na co dzień, w tym się specjalizujemy!
Naszą działalność nieustannie poszerzamy oferując swoim klientom możliwość zdobycia unikalnych kwalifikacji oraz wiedzy.

Oferujemy nowoczesne, autorskie programy szkoleniowe, seminaryjne i konferencyjne uwzględniające wciąż rosnące potrzeby rynku oraz międzynarodowe trendy.
Pracujemy z najlepszymi! Nasz niepowtarzalny zespół wykładowców i trenerów posiadających bogatą wiedzę i praktykę zawodową gwarantuje zdobycie ekskluzywnej i prestiżowej wiedzy niezbędnej do funkcjonowania i odpowiedniego rozeznania w rynku kapitałowym.

Organizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte oraz indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Aranżujemy konferencje z udziałem polskich i zagranicznych osobistości oraz specjalistów tematyki finansowej, oferujemy nowoczesne rozwiązania i metody szkoleniowe, pozwalające w nowatorski sposób przekazać niezbędną i potrzebną każdemu wiedzę.

Dzięki indywidualnemu podejściu do Twoich potrzeb, zapewnimy Ci rewelacyjne efekty osiągane zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Zdobywając lub poszerzając swoją wiedzę z Nami masz pewność, że pracujesz z najlepszymi szkoleniowcami. Oferujemy Ci najnowocześniejsze metody szkoleniowe. Dostarczamy Ci profesjonalną obsługę zarówno przed, w trakcie jak i po szkoleniu.

Gwarantujemy Ci efekty zdobytej wiedzy.
Jakość świadczonych usług, Twoje zadowolenie oraz Twój rozwój to nasz główny priorytet !

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy