Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Wyszukiwarka ofert konferencyjnych

DiH.pl

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Firmy szkoleniowe

Firmy szkoleniowe >> małopolskie

Eskadra Szkolenia i seminaria

Nazwa: Eskadra Szkolenia i seminaria
Ulica: Jeleniogórska 17
Miasto: 30-422 Kraków
Tel: +48 22 430 20 00
Standard obiektu:

Profil działalności:

  • marketing,
  • szkolenia branżowe,
  • zarządzanie,

Opis:

Eskadra jest firmą działającą na rynku szkoleń, seminariów i szeroko pojętej edukacji. Istnieje od sierpnia 1997 roku i od początków swojej działalności dba o korzystną inwestycję czasu swoich Klientów.

Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń i seminariów, a co za tym idzie bogaty zakres tematyczny, zróżnicowanie ze względu na czas trwania, charakter, założenia programowe, cel i rodzaj zajęć. W ofercie szkoleniowej znajdują się propozycje szkoleń wewnętrznych, szkoleń specjalistycznych otwartych, dużych seminariów otwartych oraz spotkań branżowych.

Wyspecjalizowany Dział Szkoleń Eskadry, zajmujący się projektowaniem i realizacją programów „ZOOM – szkolenia na zlecenie” powstał dla wygody i większej satysfakcji naszych klientów. Jego misją jest kompleksowa obsługa w zakresie realizacji szkoleń wewnętrznych od analizy potrzeb, przez kilkuetapowe projektowanie, po szczegółową ewaluację i serwis gwarancyjny po szkoleniu.

Aby sprostać strategicznym celom naszych klientów, z wielką starannością przygotowujemy projekty programów szkoleniowych. Eskadra nie oferuje standardowych programów szkoleniowych „dla każdego”. Szczegółowe propozycje budowane są zgodnie z dokładnie rozpoznanymi oczekiwaniami Klienta. Wspólną pracę nad przygotowaniem szkolenia wewnętrznego z zasady rozpoczynamy od analizy potrzeb treningowych.

Eskadra swoją marką gwarantuje: skuteczność, dynamikę, kreatywność i przede wszystkim brak nudy. Zlecenie Eskadrze realizacji szkolenia wewnętrznego nie jest w budżecie firmy wydatkiem, lecz długoterminową inwestycją, o której opłacalności z chęcią Państwa przekonamy.

Wyślij pytanie ze strony:

Pakiet Prestige:

Businessman Institute

Zakres działalności:

konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, bankiety, przyjęcia, restauracja, tenis, sauna, basen, fitness.

Lokalizacja: Warszawa

Standard obiektu:

Dodając ofertę zyskasz:

  • doskonałą formę reklamy
  • dotarcie do idealnej grupy docelowej
  • wzrost prestiżu i obrotów firmy

Logowanie:

Rejestracja

Reklama:

Rekomendowane i polecane Firmy